Патріотичний тиждень «Україна незалежна!» триває в бібліотеках міста


25.08.2023 10:53 173

«Незалежність починається з тебе!» - під таким гаслом проходить низка патріотичних заходів в КУ «Публічна бібліотека Білгород-Дністровської міської територіальної громади».

Наразі в бібліотеках експонуються різноманітні книжкові виставки на яких представлена література про шлях до Незалежності України, друковані матеріали – хроніки про події що відбувалися з 24 серпня 1991 року до сьогодення, українська символіка тощо.

Для дорослої аудиторії та тимчасово переміщених громадян в нашому місті бібліотекарі проводять патріотичні заходи присвячені: Дню визволення Білгорода-Дністровського від нацистів, Дню Прапора і Дню Незалежності України.

Цикл заходів «Смуги Незалежності: жовта і блакитна» триває… Виставка творчих робіт Наталії Кобзєвої діє в читальній залі Публічної бібліотеки, а її цікаві майстер – класи згуртовують за спільною діяльністю відвідувачів, відволікаючи від моральної напруги. Для дитячої аудиторії у відділі обслуговування дітей та юнацтва Публічної бібліотеки проходять музично-патріотичні години «Пишаємось тобою, Україна!». В бібліотеці по вулиці Перемоги діє книжкова виставка «Україна незалежна в серці кожного у нас»; в бібліотеці – філії ім. Лесі Українки експонується книжкова виставка «Мальовничі куточки України», а в бібліотеці – філії ім. М. Кропивницького - книжкова виставка «Синє небо, жовте сонце заглядає у віконце». Також бібліотекарі акцентують увагу читачів на героїзмі й мужності військових, які сьогодні боронять нашу свободу і незалежність від російської навали.
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік