Планова апаратна нарада пройшла у Білгород-Дністровській міській раді


13.03.2023 11:23 101

13 березня заступник міського голови Андрій Криштопов провів планову апаратну нараду за участю директорів департаментів, начальників управлінь і відділів міської ради, керівників комунальних підприємств та установ міста.

В ході наради заслухана інформація керівників про підсумки діяльності підприємств, установ та служб житлово-комунального господарства за минулий тиждень.

Поставлене завдання щодо завершення підготовки техніки, засобів малої механізації, інструментів та матеріалів в рамках двомісячника благоустрою на території Білгород-Дністровської міської територіальної громади.

Крім того, акцентована увага на підтримці на належному рівні резервів паливно-мастильних матеріалів, запасних частин, необхідних матеріалів для ефективної діяльності підприємств.

Розглянуті поточні питання роботи аварійних бригад та служб в сфері житлово-комунального господарства, оперативність реагування на звернення громадян.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік