Поступове оновлення бібліотечних фондів в бібліотеках Білгорода-Дністровського


29.08.2023 12:34 182

Через широкомасштабну військову агресію росії проти України на державному рівні прийнято рішення про вилучення з розповсюдження у місцевих бібліотеках книжок, виданих в російській федерації. Відтак бібліотечні працівники КУ «Публічна бібліотека Білгород-Дністровської міської територіальної громади» активно працюють над актуалізацією книжкових фондів своїх бібліотек.

З метою протидії активній фазі інформаційної війни, в бібліотеках громади вжито невідкладних заходів щодо недопущення розповсюдження книжкової продукції, виданої в російській федерації.

З бібліотечних фондів бібліотек міста фахівці вилучають пропагандистську російську літературу. Мова йде про книжки, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності нашої держави, пропаганду насильства, а також автори, яких публічно підтримали агресію росії проти України та видавництва, до яких застосовані економічні та інші обмежувальні заходи (зокрема, видавництва: Эксмо, АСТ, Центрполиграф, Издательский дом «Питер», Яуза,Яуза-пресс, Вече, Алгоритм, Книжный мир).

Тож бібліотеки вирішують питання поповнення бібліотечних фондів шляхом залучення доброчинців, акцій і звичайно взаємопідтримки. Розуміючи важливість цього процесу до акцій долучаються звичайні громадяни.

Небайдужі користувачі бібліотеки-філії ім. Л.Українки та відділу обслуговування дітей та юнацтва Публічної бібліотеки влітку поповнили фонди сучасною українською літературою – 61 примірник!

Запрошуємо поціновувачів читання приєднатися до акції «Подаруй нову книгу бібліотеці!»
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік