Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на додаткові послуги що надаються комунальним підприємством


23.09.2021 14:14 38

Керуючись Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 р. №130 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної пропозиції територіальних громад, КП «Білгород-Дністровськводоканал» повідомляє про намір зміни діючих тарифів на додаткові послуги що надаються комунальним підприємством, та доводить до відома споживачів послуг інформацію щодо обґрунтування необхідності зміни тарифів на додаткові послуги.

Керуючись порядком доведення до споживачів інформації про тарифи на додаткові послуги, усі зауваження та пропозиції у письмовій формі підлягають реєстрації та розгляду КП «Білгород-Дністровськводоканал», приймаються за адресою: пров. Водопровідний, 1, м. Білгород-Дністровський, Одеська обл., 67701, в зазначений законодавством термін.

Термін, протягом якого від споживачів послуг приймаються зауваження та пропозиції, становить 10 календарних днів з дня повідомлення про намір здійснити зміну тарифу.

Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на додаткові послуги
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік