Повідомлення про планову діяльність комунального підприємства Білгород-Дністровське міське управління капітального будівництва


13.10.2021 09:52 19

Комунальне підприємство «Білгород-Дністровське міське управління капітального будівництва» виконує функції замовника по проектуванню реконструкції міських очисних споруд.

Відповідно до ст. 3, ст. 4 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» зазначені роботи належить до видів планованої діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля та підлягають оцінці впливу на довкілля, а також оприлюднюються у спосіб, що гарантує доведення інформації до відома мешканців відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

Враховуючи зазначене, повідомлення про планову діяльність, що підлягає оцінці впливу на довкілля, оприлюднюється (у додатку) з метою доведення до відома мешканців міста Білгорода-Дністровського.

Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля КП "Білгород-Дністровське міське управління капітального будівництва" 2021-10-13 09:54Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік