Про «червоний рівень» епідемічної небезпеки, поводження з побутовими відходами та готовність до опалювального сезону - на селекторній нараді в Одеській ОДА


19.10.2021 17:45 71

Міський голова Віталій Граждан, його заступник Андрій Криштопов, директор Департаменту ЖКГ та капітального будівництва Владислав Распоровський та т.в.о. начальника МЦ «Благоустрій» Андрій Кузнєцов 19 жовтня взяли участь у селекторній нараді, яку провів голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький.

В ході наради розглядалися питання реорганізації державних підприємств лісового господарства Одеської області, взаємодії громад області з територіальним відділенням Антимонопольного комітету України щодо контролю на ринках надання послуг з вивезення твердих побутових відходів та ритуальних послуг, обговорені актуальні проблеми з підготовки ОТГ до опалювального сезону 2021/2022 років.

Крім того, директорка Департаменту охорони здоров'я Одеської ОДА Наталія Одарій-Захар’єва проінформувала учасників наради про обмеження в «червоній зоні» та про навантаження, з яким сьогодні зіткнувся медичний персонал в ковідних відділенях закладів охорони здоров’я.

За її словами, ліжковий фонд на сьогодні завантажений на 80%. На реанімаційних ліжках знаходяться 99% невакцинованного населення.

Зазначено, що з потраплянням області до «червоного рівня», дещо покращилась динаміка показників по вакцинації. Впродовж вихідних 16-17 жовтня, на Одещині було зроблено 20 тисяч 330 щеплень.

Взагалі станом на 18 жовтня в Одеській області провакциновано 749 тисяч 013 осіб. Першу дозу отримали – 426 тисяч 065 осіб, що становить 18% від населення області.

Дві дози, тобто закрили курс вакцинації, отримало 322 тисяч 948 осіб, що становить 13,7% від загальної кількості населення Одещини.

На сьогодні в Одеській області у вільному доступі на перші і другі дози є три вакцини: Pfizer, Сoronovak та АстраЗенека.

Ресурси вакцинальної кампанії дозволяють працювати центрам та пунктам вакцинації на повну потужність.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік