Про допомогу військовим, приймальне відділення лікарні та нові цільові програми – на засіданні 27-ї сесії Білгород-Дністровської міської ради


17.03.2023 16:48 162

В ході пленарного засідання чергової 27-ї сесії міської ради 17 березня депутати розглянули більше 80 питань порядку денного.

Внесений ряд змін до бюджету міської територіальної громади на 2023 рік, де серед іншого:

Затверджена субвенція для надання дієвої допомоги військовим частинам Білгород-Дністровського гарнізону, підрозділам ДПС України, правоохоронцям та 2 ДПРЗ ГУ ДСНС для забезпечення їх професійної діяльності.

В галузі охорони здоров’я передбачені кошти для початку робіт з реконструкції травматологічного відділення в приймальне КНП «Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарні», продовження оснащення лікарні сучасним медичним обладнанням тощо.

В галузі освіти виділені кошти на продовження ремонту укриттів в дошкільних закладах та закладах загальної середньої освіти, харчоблоків, спортивних майданчиків, а також для виплати підвищеної стипендії міського голови та одноразового заохочення педагогічних працівників за результатами конкурсу «Учитель року».

В сфері житлово-комунального господарства кошти будуть спрямовані на проведення поточного ремонту вулиць і тротуарів згідно Титульного списку; відшкодування різниці між розміром тарифу на житлово-комунальні послуги; проведення реконструкції мереж водопостачання та водовідведення; придбання спецтехніки і обладнання.

Міський голова Віталій Граждан звітував перед депутатським корпусом про діяльність виконавчих органів міської ради та здійснення регуляторної політики у 2022 році.

Затверджено звіт про виконання бюджету Білгород-Дністровської міської територіальної громади за 2022 рік.

За підсумками сесії депутати затвердили нові міські цільові програми:

Програму заходів територіальної оборони Білгород-Дністровської міської територіальної громади на 2023 рік;

Програму підтримки військових частин Збройних Сил України та інших військових формувань на 2023 рік;

Міську програму профілактики та протидії злочинності «Безпечне місто» на 2023-2025 роки.

Крім того, внесли зміни та доповнення до Міської програми розвитку цивільного захисту, запобігання виникненню та ліквідації надзвичайних ситуацій м. Білгорода-Дністровського на 2022-2024 роки; Програми сприяння призову громадян на військову службу у Збройні Сили України та інші військові формування на 2023 рік; Поводження з побутовими відходами на території Білгород-Дністровської міської територіальної громади на 2023-2025 роки; Благоустрій території міста Білгорода-Дністровського на IV квартал 2021, 2022-2024 роки; Відшкодування різниці в тарифах на комунальні послуги.

Сесія затвердила звернення Білгород-Дністровської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Білгорода-Дністровського та міст-побратимів міста Білгорода-Дністровського щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх.

Міська рада, згідно затвердженого рішення, прийняла до комунальної власності майно, яке було придбано і безвідклично та безкоштовно передано компанією DAI Global LLG в рамках реалізації проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» - «ГОВЕРЛА», що включає в себе міні-екскаватор-навантажувач, відвал сніговий, траншейний ківш, ланцюгові пили, бензинові генератори, бензорізи, вогнегасники, мережеві фільтри, мотопомпи, рятувальні інструменти тощо.

Депутати заслухали звіти про хід виконання у 2021 році міської цільової Програми «Розвиток освіти, фізичної культури та спорту міста Білгорода-Дністровського на 2021-2023 роки», «Здоров’я на 2019-2023 роки».

Затвердили Порядок надання службового житла Білгород-Дністровської міської територіальної громади працівникам охорони здоров’я та освіти, комунальних підприємств, виконавчих органів міської ради, органів судової влади, сектору безпеки та оборони та користуванням ним, Положення про Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я міської ради і його підрозділи, та про загальний відділ міської ради.

Міська рада затвердили ряд рішень щодо тарифів та розрахунків вартості платних соціальних послуг, що надаються КУ «Білгород-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Також в ході сесії розглянуті питання землекористування та ефективного використання об’єктів комунальної власності.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік