Про Конституцію, як фундамент незалежності України, інформують в бібліотеках Білгорода-Дністровського


28.06.2023 12:14 161

28 червня в рамках святкування Дня Конституції України в КУ «Публічна бібліотека Білгород-Дністровської міської територіальної громади» відбулася низка патріотичних заходів.

Правові книжкові путівники експонуються в бібліотеках. Зокрема, «Конституція, з тобою ми йдемо в нове життя» у відділі обслуговування дітей та юнацтва Публічної бібліотеки, «Оберіг нашої державності» в бібліотеці-філії ім. Лесі Українки, «Конституція України: процес творення і вдосконалення» в культурно-освітньому медіа-центрі бібліотеки-філії по вулиці Перемоги, «Конституція – гарант українців» в бібліотеці-філії ім. М. Кропивницького.

Для підопічних Білгород-Дністровського міськрайонного відділу Філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області в Публічній бібліотеці відбулася історична панорама «Стабільність Конституції – стабільність Держави».

А у відділі обслуговування дітей та юнацтва створено відеоролик «Конституція для всіх: і великих, і малих», який представлено на ІІ Всеукраїнському конкурсі з правового просвітництва до Дня Конституції України. Впродовж дня він демонструється в Інтернет-центрі бібліотеки (можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=8UWQAxefEiY).

У ході бібліотечних заходів користувачі бібліотек різних вікових категорій дізнаються, що таке Конституція, коли і ким вона була прийнята, який історичний аспект законодавчого процесу в Україні.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік