Про основи конституційного права України розповідали в бібліотеках Білгорода-Дністровського


25.06.2021 14:55 223

28 червня весь український народ відзначає одне з головних свят держави – День Конституції.

Конституція України ухвалена і введена в дію Верховною Радою України 28 червня 1996 року. З цієї нагоди в бібліотеках міста відбулася низка інформаційно-просвітницьких заходів. Коментовані книжкові виставки: «Є Конституція є і міцна Держава» в бібліотеці – філії ім. О. Пушкіна, «Конституція – оберіг нашої державності» в публічній бібліотеці представили користувачам матеріали про історичні шляхи державотворення самостійної України та конституційного процесу від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України.

Для підопічних Білгород-Дністровського міськрайонного відділу Філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області бібліотекарі провели правовий дайджест «Оберіг державності і демократії». В культурно-освітньому медіа-центрі бібліотеки-філії ім. О. Пушкіна пройшов цикл інформаційних екскурсів «Україна: історія Конституції». В бібліотеці-філії ім. Лесі Українки відбувся коментований відео-огляд «Конституція – серце держави». Для підлітків мікрорайону «Переможне» в бібліотеці-філії ім. М. Кропивницького проходили правові навігації «Вчимося бути гідними громадянами України».

Під час проведення цих заходів обговорювалися права і обов’язки громадян України, правова культура, конституційні права і свободи. Також бібліотекарі активно популяризували свої бібліотечні фонди правової тематики.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік