Про питання соціальної політики та зміни до бюджету громади - на засіданні виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради


12.09.2023 14:35 117

12 вересня під головуванням міського голови Віталія Граждана пройшло чергове засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради.

Виконком схвалив внесення змін до бюджету Білгород-Дністровської міської територіальної громади на 2023 рік. Дане питання буде винесене на розгляд сесії міської ради.

Схвалені Положення про Департамент економіки та розвитку інфраструктури міста Білгород-Дністровської міської ради та Положення про Управління комунальної власності даного Департаменту у новій редакції.

Схвалене рішення «Про участь Білгород-Дністровської міської територіальної громади у Форумі ReBuild Ukraine.

На засіданні розглядалися питання безоплатного прийняття до комунальної власності міської територіальної громади гуманітарної (благодійної) допомоги; а також надання дозволу на передачу гуманітарної допомоги.

Схвалені внесення змін до переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Білгород-Дністровської міської ради. Зокрема, додані 8 послуг. Загальна кількість адмінпослуг складатиме 380.

Виконавчий комітет схвалив внесення змін та доповнень до цільової програми «Благоустрій території міста Білгорода-Дністровського на IV квартал 2021, 2022-2024 роки», а також до Титульного списку заходів на утримання міських доріг, тротуарів та об’єктів поточного ремонту на 2023 рік.

На засіданні схвалена цільова програма «Соціальний автобус Білгород-Дністровської міської територіальної громади на 2023-2025 роки». Затверджений паспорт автобусного маршруту регулярних спеціальних перевезень №1 «м. Білгород-Дністровський (вул. Сонячна) – (вул. Переможненська).

Своїм рішенням виконком визначив контингент учнів в КУ «Білгород-Дністровська школа мистецтв ім. Л.Н. Гінзбург» на 2023-2024 навчальний рік у кількості 420 учнів. Звільнив від плати за навчання дітей, які стали вимушеними переселенцями, та дітей загиблих одного з батьків під час виконання бойового завдання.

Схвалена міська цільова програма «Забезпечення прав дитини на 2024-2026 роки». В рамках міської програми «Соціальний захист» на 2021-2023 роки прийняте рішення щодо надання допомоги та пільг, зокрема, адресної матеріальної допомоги особам, які опинилися у складних життєвих обставинах та на післяопераційну реабілітацію; одноразову допомогу на поховання померлих близьких родичів; 25% пільги на комунальні послуги учасникам АТО/ООС; одноразової грошової допомоги громадянам похилого віку, яким виповнюється 90 та більше років.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік