Про регуляторну політику та міжнародне співробітництво в сфері теплозабезпечення – на засіданні виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради


22.11.2022 13:44 86

22 листопада під головуванням заступника міського голови Андрія Криштопова пройшло засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради, в ході якого розглянуто 16 питань порядку денного.

Виконавчий комітет затвердив план діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів виконавчого комітету на 2023 рік та схвалив план діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів міської ради на 2023 рік, який буде винесений на розгляд депутатського корпусу.

На виконання рішення комісії виконавчого комітету з питань ТЕБ та НС, виконавчий комітет виділив кошти з резервного фонду бюджету Білгород-Дністровської міської територіальної громади на створення резерву паливно-мастильних матеріалів в комунальних підприємствах, закупівлю наметів та генераторів автономного енергоживлення.

Схвалений проєкт рішення про співробітництво Білгород-Дністровської міської територіальної громади з компанією Tetra Tech ES, Inc (Tetra Tech) щодо залучення та використання міжнародної технічної допомоги для реалізації в Україні Програми Проєкту енергетичної безпеки, що фінансується USAID. Головна мета співробітництва – технічна допомога в формі передачі техніки, обладнання та матеріалів для забезпечення теплопостачання в умовах надзвичайних ситуацій. Остаточне рішення по даному проєкту буде прийматися міською радою.

Виконком вніс зміни до комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в місті Білгороді-Дністровському та доповнення до Титульного списку заходів на утримання міських доріг, тротуарів та об’єктів поточного ремонту на 2022 рік, якими, серед іншого, передбачені наступні етапи ремонту проїжджої частини вул. Козацької.

Схвалені зміни до міської цільової Програми «Забезпечення прав дитини на 2021-2023 роки», остаточне затвердження яких буде на найближчому пленарному засіданні міської ради.

Розглянуті питання житлової політики та захисту прав дітей.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік