Про роботу комунального підприємства «ЖЕО-1» під час прямого ефіру міського голови Віталія Граждана


24.09.2022 11:15 90

23 вересня на своїй сторінці у мережі Facebook міський голова Віталій Граждан провів черговий прямий ефір, в якому взяв участь начальник комунального підприємства «ЖЕО-1» Віктор Гореліхін.

В ході прямого ефіру було зосереджено увагу на роботі комунального підприємства «ЖЕО-1», до сфери діяльності якого відноситься обслуговування багатоквартирних будинків міста.

На обслуговуванні комунального підприємства, наразі, знаходиться 119 багатоквартирних будинки. Кожний з будинку потребує індивідуального підходу, оскільки переважна більшість із них була збудована 30 – 40 років тому.

Впродовж поточного року проведено ремонтні роботи житлового фонду, що знаходиться на обслуговуванні КП «ЖЕО-1», зокрема такі як: ремонт фасадів та стін (10 будинків), ремонт м’якої покрівлі (більше 25 будинків), ремонт шиферного покриття (12 будинків) та інші роботи. Впродовж поточного року виконано близько 85% із запланованих робіт із заміни комунікацій (водопровідні, каналізаційні труби, електропроводка) в багатоквартирних будинках. Роботи в цьому напрямку тривають.

Продовжує впроваджуватись спільна Програма міської ради та комунального підприємства з ремонту під’їздів багатоквартирних будинків, мешканці, яких повністю погасили заборгованість перед підприємством за надані послуги. До даної Програми потрапило 10 багатоквартирних будинків міста.

Триває робота із заміни силових кабелів, які забезпечують електроенергією багатоквартирні будинки, що обслуговуються комунальним підприємством «ЖЕО-1».

Проводяться й інші роботи з підготовки до осінньо-зимового періоду багатоквартирних будинків міста, які обслуговуються КП «ЖЕО-1».

Також міський голова Віталій Граждан відповів на запитання мешканців міста, що надходили під час прямого ефіру на сторінку у мережі Facebook та на Telegram-бот «Запитання до мера» http://telegram.me/Akkerman_official_bot.

Запис прямого ефіру від 23 вересня 2022 року можна переглянути у мережі «Facebook» за посиланням: https://cutt.ly/zVETNtc та на YouTube - каналі Білгород-Дністровської міської радиПідписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік