Про розгортання пунктів незламності - на засіданні Білгород-Дністровської міської комісії з питань ТЕБ та НС


15.11.2023 12:48 72

15 листопада під головуванням заступника міського голови Андрія Криштопова пройшло засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В ході засідання комісія заслухала інформацію директора Департаменту житлово-комунального господарства та капітального будівництва міської ради Владислава Распоровського про організацію реагування у разі виникнення аварій на об’єктах комунального паливно-енергетичного та дорожнього господарства міста в осінньо-зимових умовах 2023-2024 років.

Про стан джерел зовнішнього протипожежного водопостачання (пожежних гідрантів) проінформував представник 2-го ДПРЗ ГУ ДСНС в Одеській області Денис Опарінов.

Начальник відділу з питань цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи міської ради Михайло Лаврик доповів про порядок розгортання і забезпечення функціонування пунктів незламності на території міста Білгорода-Дністровського.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік