Про утримання міських доріг, тротуарів та об’єкти поточного ремонту - на засіданні виконавчого комітету міської ради


18.05.2023 16:21 140

18 травня під головуванням міського голови Віталія Граждана пройшло засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради, в ході якого розглянуто більше 15 питань порядку денного.

У зв’язку зі змінами у законодавстві України, виконком затвердив нове Положення про адміністративну комісію виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради, що є колегіальним органом, який утворюється для розгляду і вирішення справ про адміністративні правопорушення.

За результатами засідання затверджений Титульний список заходів на утримання міських доріг, тротуарів та об’єктів поточного ремонту на 2023 рік, яким передбачено забезпечення виконання робіт з поточного ремонту вулиць і доріг комунальної власності де, серед іншого, зазначені ділянки вулиць Козацька, Маяковського, С. Файнблата, Портова, Бугазька, Лісна, Першотравнева тощо.

Передбачений поточний ремонт тротуарного покриття, що включатиме в себе більш як 20 об’єктів по вулицях Військової Слави, Приморська, Франко, Єврейська, Незалежності, Портова, Ізмаїльська, Свято-Георгіївська та інших.

Даним рішенням заплановано придбання сучасного електрообладнання для світлофорних об’єктів, встановлення нових, ремонт та поточне утримання зупинкових комплексів громадського транспорту.

Виконавчим комітетом виділені кошти з резервного фонду бюджету міської територіальної громади для проведення робіт щодо прочищення каналізаційних колекторів на ділянках по вулицях Сонячна та Захисників України.

З метою забезпечення особового складу безперебійним енергопостачанням, схвалена передача генератора до одного з підрозділів Білгород-Дністровського гарнізону. Рішення буде винесене на розгляд депутатського корпусу.

Схвалені зміни та доповнення до міської цільової програми «Охорона здоров’я населення Білгород-Дністровської міської територіальної громади на 2023-2027 роки».

Погоджено проведення виставки-ярмарку декоративних птахів та тварин у парку Горького та алеї вздовж вулиці Ізмаїльської 3 червня з 8 до 13 год.

Виконком схвалив створення спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або за ознаками статі (консультативна служба), остаточне рішення по даному питанню приймитиметься міською радою.

Крім того, розглянуті питання захисту прав дітей та квартирного обліку.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік