Про військову службу за контрактом – на брифінгу начальника відділення комплектування Білгород-Дністровського прикордонного загону


13.01.2022 14:53 44

13 січня начальник відділення комплектування прикордонного загону підполковник Геннадій Ратушняк провів брифінг для представників місцевих ЗМІ, під час якого інформував про діяльність відділів 25-го прикордонного загону, а також запросив бажаючих на військову службу за контрактом.

Державою гарантується:

- гідне грошове забезпечення близько 11 - 12 000 тис. гривень на місяць, яке може збільшуватися в залежності від вислуги років та кількості понаднормових чергувань;

- грошова виплата після підписання першого контракту в розмірі 20 430 гривень;

- щорічна виплата на оздоровлення в розмірі зарплати та щорічна виплата матеріальної допомоги;

- безкоштовне харчування;

- безкоштовне речове забезпечення військовою формою одягу;

- безкоштовне лікування в військовому шпиталі;

- компенсація за піднайом житла;

- оплачувана відпустка;

- позмінний графік служби;

- можливість безкоштовного навчання, кар’єрне зростання, як наслідок підвищення грошового забезпечення.

При влаштуванні кандидат на контракт сам обирає собі місце служби за контрактом. Термін дії першого контракту три роки. З вислугою 25 років вихід на пенсію.

Вимоги до кандидатів на військову службу за контрактом:

- за станом здоров'я - бути придатним до військової служби;

- освіта середня, профтехнічна, вища;

- відсутність судимості;

- позитивні характеристики з місць минулої роботи, служби, навчання.

Перелік спеціальностей: інспектор прикордонної служби, інспектор прикордонного контролю, дільничний інспектор прикордонної служби, кінолог, водій, рульовий - моторист на катері, зв’язківець, оператор системи спостереження, фельдшер, кухар, діловод, черговий підрозділу, технік, гранатометник, кулеметник, снайпер, електрозварювальник.

Порядок працевлаштування:

Бесіда - професійно-психологічний відбір - спеціальна перевірка - влк - формування особової справи - укладення контракту.

Також Геннадій Ратушняк запросив випускників шкіл вступати до НАДПСУ ім. Богдана Хмельницького. Це вищий військовий навчальний заклад, який знаходиться в м. Хмельницький. Після закінчення академії випускник стає офіцером прикордонником та отримує гарантоване місце служби.

Звертатись за тел. 067-518-36-26, 095-416-77-04, (04849) 6-01-98, Білгород-Дністровський, вул. Військової слави,14, або до прикордонних підрозділів по місту їх дислокації в регіонах.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік