Про зміни до бюджету, питання соціальної політики, ремонти доріг, закладів освіти та охорони здоров’я – на засіданні виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради


24.05.2023 16:44 112

24 травня під головуванням міського голови Віталія Граждана пройшло засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради, в ході якого розглянуто ряд питань забезпечення життєдіяльності громади.

Виконком схвалив зміни до бюджету Білгород-Дністровської міської територіальної громади на 2023 рік та доручив фінансовому управлінню винести їх на розгляд та затвердження міської ради.

Згідно з даним рішенням, попередньо передбачається виділення коштів:

- на проведення поточного ремонту дорожнього покриття та тротуарів;

- відшкодування різниці між розміром ціни на теплову енергії та розміром економічно обґрунтованих витрат;

- проведення реконструкцій зовнішніх мереж водопостачання, водовідведення та теплозабезпечення міста;

- придбання спецтехніки та іншого обладнання малої механізації для комунального господарства;

- на проєктування та початок робіт щодо ремонту огорожі і пішохідних доріжок в парках та скверах міста та будівництво фонтану;

- ремонт харчоблоків, спортивних приміщень та укриттів в закладах загальної середньої та дошкільної освіти;

- вирішення ряду соціальних питань щодо компенсаційних виплат на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям населення, утримання та забезпечення діяльності центрів соціальних служб, придбання сучасного медичного обладнання і поточних ремонтів приміщень в медичних закладах, серед яких продовження ремонту амбулаторії по вул. Кишинівська;

- забезпечення функціонування секції боксу, що за ініціативи міського голови розпочинає свою роботу на базі Білгород-Дністровської ДЮСШ.

Зазначено також про виділення коштів військовим частинам, підрозділам та іншим формуванням Білгород-Дністровського гарнізону для вирішення поточних завдань, виконання заходів з охорони громадського порядку та забезпечення діяльності офіцерів поліції міської громади.

Виконком надав дозвіл міському штабу Взаємодії та Турботи на передачу гуманітарної допомоги, отриманої від українських та зарубіжних благодійних організацій, у вигляді продуктів харчування для хворих, які знаходяться на стаціонарному лікування у Білгород-Дністровській міській лікарні.

В ході засідання схвалено внесення змін та доповнень до міських програм: висвітлення діяльності Білгород-Дністровської міської ради, її виконавчих органів та сприяння подальшому вдосконаленню інформаційної сфери міста на 2021-2023 роки; розвитку цивільного захисту, запобігання виникненню та ліквідації надзвичайних ситуацій Білгорода-Дністровського на 2022-2024 роки; заходів територіальної оборони Білгород-Дністровської міської територіальної громади на 2023 рік; програми «Розвиток та фінансова підтримка закладів охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради на 2023-2027 роки»; «Забезпечення надання пільг з послуг зв’язку та інших передбачених законодавством пільг» на 2021-2023 роки.

Схвалено звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Білгорода-Дністровського на 2020-2022 роки.

Надано дозвіл на тимчасове розміщення цирку-шапіто «Орбіта» по вулиці Перемоги з 12 по 26 червня.

Крім того, виконавчий комітет затвердив зміни до складу та Положення про комісію з питань міської топонімії, охорони та збереження історико-культурного середовища міста Білгорода-Дністровського. Розглянуті питання використання комунального майна та захисту прав дітей.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік