Профілактичний рейд до сімей з дітьми


11.09.2023 12:28 43

8 вересня спеціаліст служби у справах дітей Білгород-Дністровської міської ради спільно зі старшим інспектором ювенальної превенції Білгород-Дністровського РВП та фахівцем із соціальної роботи МЦСС провели профілактичний рейд на території міста.

В ході його проведення здійснено обстеження умов проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей, які виховуються в багатодітних, опікунських сім’ях, проведено індивідуальні бесіди з підлітками щодо правил безпечної поведінки, профілактики дитячої безпритульності та бездоглядності, недопущення вчинення правопорушень малолітніми та неповнолітніми дітьми.

За результатами профілактичного рейду складені акти обстеження умов проживання, акти цільового використання дитячих виплат, протоколи бесіди, пояснення.

Всі відвідані сім’ї отримали рекомендації щодо створення сприятливих умов для виховання та розвитку дітей в родині, дотримання санітарно-гігієнічних норм проживання. Надані соціальні послуги щодо основ раціонального використання сімейного бюджету, оформлення дітей до дошкільних навчальних закладів, працевлаштування батьків та вирішення соціально-побутових питань.

Робота в даному напрямку триває.
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік