«Профілактика туберкульозу»


21.03.2023 16:12 41

21 березня 2023 року в Білгород-Дністровському районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області відбувся груповий захід на тему: «Профілактика туберкульозу» для осіб міра покарання, яких не пов’язана з позбавленням волі. Лекцію проводили провідний інспектор уповноваженого органу з питань пробації Альона Боболєва спільно з лікарем фтизіатром КНП «Одеського обласного центру соціально значущих хвороб» Одеської обласної Ради» Наталією Холостенко та спеціалістами Білгород-Дністровського міського центру соціальних служб .

Мета заходу - розповсюдження знань про захворювання, його поширення, лікування та профілактику, привернули увагу до існуючої проблеми, сформували уявлення про туберкульоз, як про небезпечне інфекційне захворювання, виховували у підоблікових толерантне ставлення до хворих людей, розвивали солідарність поколінь з метою забезпечення здорового способу життя.

Щоб вберегтися від туберкульозу слід знати про хворобу якомога більше, не забувати про правила особистої гігієни, вчасно проходити флюорографічне обстеження. Туберкульоз – це одна з тих хвороб, які легше попередити, аніж потім тривалий час лікувати!
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік