Проєкт «Модна читанка»: студенти Білгорода-Дністровського мандрують світом книжок


22.09.2022 16:23 82

В бібліотеці-філії ім. Л. Українки впроваджено бібліотечний проєкт «Модна читанка». Він передбачає заохочення до читання, співпраці з провідними українськими видавництвами, письменниками. На жаль, сьогодні у багатьох молодих людей слова «книга», «читання» викликають збентеження, і вони вважають, що література та читання – то нудно. Але це не так! Література – це класно! Захопливо! Весело! Цікаво! Інколи страшно! Дуже часто це – пригода!

Студенти Білгород-Дністровського коледжу природокористування, будівництва та комп’ютерних технологій мали змогу в цьому переконатися на прикладі яскравого представника сучасної української літератури, письменника, автора бестселерів, мандрівника Макса Кідрука, з котрим їх познайомила завідувачка бібліотекою-філією ім. Лесі Українки.

Макс Кідрук пише надсучасні книжки, пропагує їх і заохочує людей, особливо молодь, до читання. Коли виходить нова книга письменника, він обов’язково разом зі своєю командою відправляється в рекламний тур Україною. Команда Макса Кідрука бореться не за читача, а за людський час! Люди повинні зрозуміти, що витрачати час на читання – це важливо!

Читайте книжки! В виборі найцікавішої вам допоможе бібліотека!
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік