Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» обговорив питання співпраці з Білгород-Дністровською міською радою


16.03.2023 15:57 57

Під час візиту до Білгород-Дністровської міської територіальної громади керівник Одеського регіонального офісу Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» В’ячеслав Голинський зустрівся з секретарем міської ради Олександром Скалозубом та представниками виконавчих органів міської ради.

В ході зустрічі були обговорені питання подальшої взаємодії міста Білгорода-Дністровського і Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» щодо реагування на надзвичайні ситуації, інтеграції внутрішньо переміщених осіб, підготовці стратегії та комплексних планів просторового розвитку міста, інвестиційного паспорту громади.

Зазначимо, що у 2022 році Проєктом USAID «ГОВЕРЛА» було передано Білгород-Дністровській міській громаді обладнання, включаючи екскаватори, генератори, обладнання для благоустрою, захисне спорядження для рятувальників, набори рятувальних гідравлічних інструментів, комп’ютерне обладнання тощо.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік