Робоча зустріч в Маразліївській ОТГ


09.11.2023 16:13 47

Білгород-Дністровською філією Одеського обласного центру зайнятості укладена угода про співпрацю з Маразліївською об’єднаною територіальною громадою, де, зокрема, передбачено одну з ефективних форм сприяння зайнятості безробітних - організацію громадських робіт.

Так, 02 листопада 2023 року з метою організації в Маразліївській ОТГ громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру відбулася зустріч заступника директора Наталії Кавалєрової, начальника відділу кар’єрного консультування Анастасії Земляної - Украінчук та консультанта роботодавця Адам Ольги з головою Маразліївській ОТГ Топором Віктором та керівниками відділів.

Під час зустрічі були розглянуті питання наближення соціальних послуг служби зайнятості до сільського населення, створення доступної системи оперативного та безперешкодного реагування на потреби громадян у сфері соціального захисту від наслідків безробіття, у тому числі шляхом організації та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру. Служба зайнятості сприяє організації таких робіт на всіх етапах: від консультативної підтримки до безпосередньої організації робіт і підбору персоналу згідно з потребами громади.

Незайняте населення було ознайомлено з активними програми служби зайнятості: професійною підготовкою, перепідготовкою, підвищенням кваліфікації та неформальним навчання в Одеському ЦПТО ДСЗ, навчанням за ваучером, можливістю отримати мікрогранти на створення або розвиток власного бізнесу. Виїзні заходи фахівців служби зайнятості є ефективним способом вирішення проблем зайнятості представників громади.
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік