Семінар «Право на безоплатну правову допомогу в Україні»


19.07.2023 15:09 29

Безоплатна правова допомога – правова допомога, яка гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел.

Відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», існує первинна правова допомога та вторинна правова допомога.

Безоплатна первинна правова допомога (БППД) включає в себе такі види правових послуг: надання правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань; складення заяв, скарг, інших документів правового характеру (крім процесуальних); надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

З метою інформування клієнтів пробації про систему надання правової допомоги 18 липня 2023 року головним юристом сектору Білгород-Дністровське бюро правової допомоги відділку безоплатної правової допомоги Грицик Ольгою для суб’єктів Білгород-Дністровського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області проведений семінар «Право на безоплатну правову допомогу в Україні»

Присутні отримали інформацію стосовно права на безоплатну правову допомогу, зокрема роз’яснення були спрямовані на підвищення рівня правової свідомості, правової поінформованості та можливості застосування своїх прав. Також підобліковим надано індивідуальні консультації щодо цікавлючих їх питань.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік