Семінар тему «Соціальна допомога» до Міжнародного дня викорінювання злидяності


19.10.2021 12:38 32

З метою підвищення правової освіти та правової обізнаності суб’єктів пробації та до Міжнародного дня викорінювання злидяності 19 жовтня 2021 року директор Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради Діна Базіленко провела для підоблікових Білгород-Дністровського районного відділу пробації семінар на тему «Соціальна допомога».

Під час заходу Діна Базіленко розповіла учасникам про основні завдання Департаменту щодо забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення. Вона проінформувала присутніх про основні види допомог, які можуть оформити соціально незахищені категорії громадян, що потребують підтримки з боку держави. Основну увагу учасників вона зосередила на таких видах допомоги, як субсидія на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, скрапленого газу та твердого побутового палива, можливість оформлення одноразової допомоги на лікування при тяжких захворюваннях; отримання допомоги багатодітними родинами.

Наприкінці заходу учасники мали змогу поставити свої запитання та отримати консультацію, також їм були роздані інформаційно-роз’яснювальні матеріали.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік