Шановні мешканці міста Білгород-Дністровський!


21.06.2024 15:21 26

В минулому році наша громада успішно пройшла конкурсний відбір і отримала грант на реалізацію проєкту «Створення Міського центру громадянських прав».

Після завершення узгодження усіх юридичних питань ми з радістю повідомляємо про запуск нового важливого проєкту "Міський Центр Громадянських Прав", який реалізується за підтримки Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи та Офісу Ради Європи в Україні в рамках проєкту Конгресу для реалізації місцевих ініціатив у сфері відкритого врядування та прав людини.

Мета проєкту: Підвищити якість рівня життя мешканців нашого міста, внутрішньо переміщених осіб, молоді, жінок та соціально незахищених верств населення через забезпечення захисту їх прав та підвищення рівня обізнаності щодо своїх прав, можливостей участі у житті громади.

Що пропонує Центр:

-безкоштовні юридичні консультації;

-навчальні семінари та тренінги з прав людини та громадської участі;

- підтримку та консультування з різних соціальних питань;

Запрошуємо вас до участі у нашому проєкті!

Для кращого розуміння ваших потреб ми просимо вас заповнити коротку анкету. Ваші відповіді допоможуть нам забезпечити надання найактуальнішої та найкориснішої допомоги.

Заповнити анкету можна за посиланням:

https://forms.gle/5KzYGvetE2Hdc1Cz6

або за QR кодом


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік