Шлях виправлення


15.04.2022 12:59 21

Працівники Білгород-Дністровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області ведуть облік порушників, на яких постановами судів накладені адміністративні стягнення у вигляді суспільно корисних робіт та проводять із ними відповідну роботу.

Суспільно корисні роботи полягають у виконанні особою, яка вчинила адміністративне правопорушення, оплачуваних робіт, вид яких визначає орган місцевого самоврядування. За виконання суспільно корисних робіт порушнику нараховується плата за виконану роботу. Зароблені кошти керівник підприємства перераховує у державну виконавчу службу в рахунок погашення заборгованості громадян по сплаті аліментів.

Так, за результатами відбування адміністративного стягнення у виді суспільно корисних робіт, клієнта Білгород-Дністровського відділу пробації вдалося влаштувати на комунальне підприємство міста на постійній основі. Надалі з його заробітної плати відрахування аліментів здійснюватиметься автоматично, що виключить повторне вчинення ним адміністративного правопорушення.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік