«Сімейні цінності моєї родини»


10.07.2023 13:52 47

Сім’я – найдорожче, що є в кожної людини. Родина – міцна фортеця, де людина почувається щасливою, потрібною, це наша підтримка і опора, розрада і найбільша гордість. У кожній сім’ї панує злагода, любов, взаєморозуміння, адже ми завжди прислухаємось один до одного. Сімейні цінності – це все, що нас об’єднує, все, що ми готові відстоювати, оберігати та захищати.

З метою підвищення статусу родинно-сімейного виховання, сприяння в побудові близьких емоційних зв’язків між членами родини, фахівці із соціальної роботи Білгород-Дністровського міського Центру соціальних служб в рамках співпраці з Білгород-Дністровським районним відділом філії державної установи «Центр пробації» в Одеській області протягом тижня проводили заходи на тему: «Сімейні цінності» для осіб, міра покарання яких не пов’язана з позбавленням волі.

У ході групової роботи учасники висловлювали свої думки про сім’ю та розуміння її значення, ділилися власними прикладами родинних відносин, особистісних стосунків та власними обов’язками у сім’ї.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік