Спільний рейд спеціалістів служби у справах дітей Білгород-Дністровської міської ради з фахівцями із соціальної роботи міського центру соціальних служб


18.11.2022 11:57 18

Проведення профілактичних рейдів – одна з форм роботи служби у справах дітей, міського центру соціальних служб, метою яких є здійснення контролю за батьками, які неналежним чином виконують свої батьківські обов’язки по вихованню та утриманню дітей та перевірки умов проживання дітей, які знаходяться в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку служби у справах дітей.

17 листопада 2022 року спеціалістами служби у справах дітей спільно з фахівцями із соціальної роботи міського центру соціальних служб проведено черговий профілактичний рейд в сім’ї, які знаходяться в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку служби у справах дітей та центр, з метою перевірки умов проживання дітей та здійснення контролю по вихованню та утриманню дітей.

За результатами проведеного рейду здійснено обстеження матеріально-побутових умов проживання 20 родин, в яких виховується 38 дітей.

З батьками дітей проведено роз’яснювальну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях. Також здійснено перевірку підготовки сімей до зимового опалювального сезону та забезпечення їх твердим паливом. За результатами рейдового заходу складено акти умов проживання та протоколи бесіди.

Робота вданому напрямку триває.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік