Співпраця з безоплатної правової допомоги


19.07.2023 15:07 60

Належним чином налагоджена співпраця між всіма органами та установами, діяльність яких пов’язана з особами, які ведуть антисоціальний спосіб життя або притягувались до кримінальної відповідальності, є однією з запорук успіху. Так, лише при охопленні всіх сфер життя засудженої особи, можливо розробити та виконати необхідний для її виправлення комплекс заходів.

Відповідно до Закону України «Про пробацію» суб’єкти пробації мають право на роз’яснення своїх прав та обов’язків, отримувати інформацію про можливу допомогу і консультації. Соціально-виховна робота разом із заходами нагляду включаються до індивідуального плану роботи із засудженим. Невід’ємною частиною пробаційних заходів є і підвищення правової культури засудженого. Саме тому співпраця з системою безоплатної правової допомоги є необхідною та актуальною.

18 липня була проведена робоча зустріч начальника Білгород-Дністровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області Наталією КОРОТКОВОЮ та головним юристом сектору Білгород-Дністровське бюро правової допомоги відділку безоплатної правової допомоги Ольгою ГРИЦИК.

В ході зустрічі було обговорено план співпраці уповноваженого органу з питань пробації із безоплатною правовою допомогою, зокрема, у питаннях перенаправлення осіб, що потребують юридичної допомоги до бюро, роз'яснення громадянам порядку отримання правової допомоги.
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік