«Толерантність: мистецтво жити поряд»


20.11.2023 15:01 36

До Міжнародного дня толерантності, 16 листопада 2023 року для осіб міра покарання не пов’язаних з позбавленням волі білгород-Дністровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області проведена бібліотекарями публічної бібліотеки Білгород-Дністровської територіальної громади виховна година на тему: «Толерантність: мистецтво жити поряд».

Метою заходу було формування уявлення про толерантність як універсальний принцип життя людини та виховання толерантності як особистісної якості.

Під час заходу учасники були ознайомлені з поняттями «толерантність» і «то¬лерантна особистість», критеріями і соціальними виявами толерант¬ності й нетерпимості. Для наглядного показу значення толерантної поведінки у взаємодії з людьми, а також у різних життєвих сферах, засуджені особи переглянули мультимедійне відео «Толерантні». Крім того, працівники публічної бібліотеки запропонували підобліковим уповноваженого органу з питань пробації пройти онлайн-тест на толерантність, з метою виявлення здатності до емпатії, співпереживання і співчут¬тя, довіри, достоїнства і само¬пізнання, як елементів толерант¬ності в контексті взаємин з інши¬ми.
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік