Творчий звіт Білгород-Дністровської зразкової музично-драматичної студії «Теремок»


21.06.2022 10:06 54

У міському центрі дитячої творчості відбувся творчий звіт зразкової музично-драматичної студії «Теремок» (художній керівник Валентина Поцелуєва, музичний керівник Артем Акопян). У глядацькій залі були присутні батьки юних акторів та випускники студії минулих років.

На заході презентовані творчі здобутки колективу та підбито підсумки роботи за навчальний рік. Змішаний склад студії показав виставу «Наречена з приданим», продемонструвавши набуті навички з акторської майстерності, хореографії, пластики та вокалу.

До уваги глядачів був представлений театральний капусник, створений з фрагментів всіх вистав, в яких брали участь випускники студії: «Чорнобильська молитва», «Цар», «Наречена з приданим», «Антикварна лавка».

Т.в.о. директора КЗ МЦДТ Наталія Цвікова вручила свідоцтва про здобуття позашкільної освіти випускникам студії Артюгіній Єлизаветі, Гайдулян Вікторії, Захаровій Анастасії, Запорожан Вікторії.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік