У 2022 році скасували ДПА, ЗНО та інші вступні випробування


04.05.2022 12:04 9

Управління освіти Білгород-Дністровської міської ради інформує про скасування державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування у 2022 році.

Випускників 2021/2022 навчального року, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти, звільнено від державної підсумкової атестації.

У 2022 році зовнішнє незалежне оцінювання для осіб, які мають намір вступати до закладів вищої освіти, буде проведено у вигляді інтегрованого тесту, який міститиме в собі декілька предметів. Майбутні абітурієнти складатимуть національний мультипредметний онлайн-тест (українська мова, математика, історія України) у безпечних місцях.

Єдиний національний мультипредметний тест (НМТ) включатиме 60 завдань – 20 завдань з української мови, 20 завдань з математики і 20 завдань з історії України, і триватиме 120 хв.

Регіональний центр оцінювання якості освіти пропонує всім охочим пройти демоверсію національного мультипредметного тесту ЗНО онлайн.

Результати національного мультипредметного тесту ЗНО необхідні вступникам, які планують вступати на бюджетну форму навчання. Абітурієнти, які планують навчатися за іншими формати навчання, зможуть вступати лише на підставі заяви і мотиваційного листа.

Шановні випускники! Для участі у тестуванні в травні обов’язково підтвердіть своє бажання проходити НМТ на своїх інформаційних сторінках.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік