У Білгороді-Дністровському чотири дитини-сироти отримали кошти на придбання житла


21.10.2021 10:37 46

Загалом в поточному році грошову компенсацію для придбання житла отримають 11 дітей-сиріт та осіб з їх числа, які перебувають на квартирному обліку Білгорода-Дністровського. 20 жовтня кошти вже перераховані на спеціальні рахунки чотирьох осіб. Відтепер у них є можливість купити за ці гроші квартиру. Про це повідомила директорка Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради Діна Базіленко.

Це стало можливо завдяки прийняттю у травні 2021 року постанови Кабміну «Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей - сиріт, осіб з їх числа».

Загальна сума, перерахована чотирьом мешканцям Білгорода-Дністровського склала 1 млн. 667 тис. 675 грн., з них субвенція з державного бюджету - 1 млн. 125 тис. 681 грн., кошти місцевого бюджету - 541 тис. 994 грн.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік