У Білгород-Дністровському краєзнавчому музеї з'явився новий арт-об'єкт


19.10.2021 17:50 115

Тематичний художній мурал «Садиба Ансельма» з’явився на одній зі стін внутрішнього дворику Білгород-Дністровського краєзнавчого музею. Його автором став художник Сергій Гарькавий.

Творчу майстерню «під відкритим небом» Сергія Гарькавого відвідали сьогодні міський голова Віталій Граждан, секретар міської ради Олександр Скалозуб та директорка Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Ольга Ціпуленко.

«Проєкт «Історія на дотик. Архітектурні спогади Білого міста», який реалізується в рамках партнерської програми «Культура. Туризм. Регіони» Українського культурного фонду і Державного агентства розвитку туризму у співпраці з виконавчим комітетом Білгород-Дністровської міської ради по створенню бронзового макету нашого міста XIX століття стане своєрідним доповненням і без того дуже цікавої експозиції Білгород-Дністровського краєзнавчого музею» - зазначив Віталій Граждан.

Мурал будуть доповнювати елементи декору, а також стилізоване підсвічування. Зображення архітектурної перлини - Садиби Ансельма в стилі французького ренесансу, за задумом автора і керівництва музею, будуть посилювати естетичний та емоційний моменти при відвідуванні експозиції, що тут розміщуватиметься в майбутньому та покликані, подумки, перенести відвідувача музею в XIX століття.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.ua



Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік