У Білгороді-Дністровському пройшов шкільний фестиваль патріотичної пісні до Дня Єднання


16.02.2024 16:03 96

16 лютого в актовій залі Ліцею №1 відбувся шкільний фестиваль патріотичної пісні «Разом ми велика сила! Усе буде Україна!», присвячений Дню Єднання. Цього року в умовах війни для вчителів та школярів Ліцею це свято набуло нового сенсу.

В залі панувала святкова атмосфера, лунала українська музика. Усі учасники фестивалю були одягнені у вишиванки.

У фестивалі взяли участь учні початкових класів. Конкурсні пісні виконувалися натхненно та патріотично. За вимогами участі кожний клас також представив та захистив свій патріотичний символ: колосся, рушник, віночок, барвінок, калина. Конкурсна програма проходила за номінаціями «Захоплюючий виступ», «Цікавий виступ», «Творчий виступ», «Креативний виступ», «Яскравий виступ».

Виступ кожного колективу був неповторним, захоплюючим і дуже яскравим. А фінальна пісня, яку заспівали усі присутні, «Нам потрібне мирне небо» - не залишила байдужими нікого, розчулила та схвилювала кожного.

Директор Ліцею Інна Гончарова привітала присутніх з Днем Єднання та побажала бути здоровими, рішучими та вмотивованими!

За підсумками усі виконавці стали призерами та отримали подарунки.

Міський Центр дитячої творчості висловлює подяку за організацію та проведення святкового заходу заступнику директора з виховної роботи Ліцею Ауріці Мельник та педагогу-організатору Тетяні Коцофан.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік