У Білгороді-Дністровському розпочався процес впровадження «Бюджету для громадян»


27.02.2024 11:45 88

26 лютого пройшло перше засідання робочої групи з питань розробки та впровадження «Бюджету для громадян», створеної в рамках участі Білгород-Дністровської міської територіальної громади в проєкті «Бюджетна партисипація від А до Я», який впроваджується Громадським Партнерством «За прозорі місцеві бюджети» Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Метою проєкту є сприяння формуванню в громаді інфраструктури для впровадження комплексної та інклюзивної системи партисипативного бюджетування, широке залучення громадян до бюджетного процесу у громаді, поширення, візуалізація та впровадження «Бюджету для громадян».

Згідно з рішенням виконавчого комітету від 21 лютого 2024 року, на робочу групу покладені завдання впровадження «Бюджету для громадян» на території громади, розроблення концепції візуалізації «Бюджету для громадян» та оприлюднення її на офіційних інформаційних ресурсах міської ради.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік