У Білгород-Дністровському шахово-шашковому клубі знову зібралися любителі інтелектуальних ігор


22.06.2021 09:59 147

20 червня тут відбулися бліцтурніри з шашок та шахів. В першому – взяли участь не тільки найсильніші шашисти нашого міста, а також любителі. Партії проходили в два круги з контролем часу 5 хвилин кожному учаснику до кінця партії. З перших турів лідерство захопили Юрій Криворот та Олексій Марченко. В 4 турі вони зустрілися між собою, та дуже переконливу перемогу здобув з рахунком 4-0 Олексій Марченко, який так до кінця змагання не програв жодної партії. В боротьбі за 2 місце Юрій Криворот переграв Івана Данільчука 3-1 завдяки дуже хорошим теоретичним знанням дебюту «Косяк Саргіна». Окремо треба відмітити дуже хорошу гру Родіона Влаєва, який уперше присутній на таких турнірах і який за підсумками посів не останнє місце.

Переможцем та призерами стали:

1 місце – Марченко Олексій, 27 очок з 28 можливих;

2 – Криворот Юрій, 23 очка;

3 – Данільчук Іван, 17 очок.

В наступному турнірі взяли участь найсильніші шахісті нашого міста, серед яких було 5 чемпіонів різних часів. Партії проходили в три круги з контролем часу 3+2. З перших турів лідерство захопив діючий чемпіон міста Дмитро Вздвіжков, який виграв всі перші 20 партій та за чотири тури до закінчення турніру забезпечив собі 1 місце. Дуже хорошу гру показав випускник ДША «Умная пешка» (тренер Олексій Панфілов) Влад Мойсеєнко, який виграв чемпіонат нашого міста в 15 років. Окремо хочеться відмітити гру Сергія Дарьєва – самого титулованого шахіста нашого міста, який в свої 83 роки дає бій більше юним спортсменам.

За підсумками змагання переможцем та призерами стали:

1 місце – Вздвіжков Дмитро, 20 очок з 21 можливих;

2 – Мойсеєнко Влад, 16 очок

3 – Шабанов Володимир, 12,5 очок.

Знову треба відмітити Антонова Давида, який зробив єдину нічию з переможцем турніру з шашок Олексієм Марченко та зайняв не останнє місце в турнірі з шахів.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік