У Білгороді-Дністровському відкрита консультативна кімната в рамках проєкту UNFPA з протидії та запобігання гендерно зумовленому насильству


20.05.2023 13:51 68

20 травня у місті Білгороді-Дністровському по вулиці Кирилова відкрита кімната спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування, в якій працюватимуть професійні психологи з метою надання допомоги особам, що постраждали від домашнього та гендерно зумовленого насильства.

Консультативна служба створена та працюватиме на території міста, завдяки підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення, UNFPA.

Міський голова Віталій Граждан, разом з директоркою Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я міської ради Діною Базіленко та координаторкою проєкту UNFPA – представницею громадського руху «Віра, Надія, Любов» Лілією Леонідовою, дали старт спільній роботі в галузі попередження випадків домашнього насильства, надання своєчасної психологічної та правової допомоги особам, які постраждали від правопорушень на гендерному підґрунті.

Обговорені також питання та перспективи подальшої співпраці в рамках реалізації проєкту щодо створення муніципальної системи запобігання та протидії домашньому насильству, покращення доступу постраждалих до якісних комплексних послуг та своєчасної допомоги.

Зазначимо, що після конкурсного відбору Білгород-Дністровська громада потрапила до числа 30 міст України, де втілюється у життя проєкт UNFPA зі створення мережі ключових спеціалізованих сервісів з протидії та запобіганню гендерно зумовленому насильству.

Даний проєкт передбачає розвиток мережі якісних спеціалізованих послуг і покращення координації та міжвідомчої взаємодії органів і служб на муніципальному рівні, а також активізацію та залучення мешканців громад до запобігання та раннього виявлення випадків домашнього насильства.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік