Участь керівництва Головного управління у засіданні колегії ОДА


05.07.2021 15:23 656

Під час формування Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік було узгоджено механізм спільної роботи ряду державних органів, у тому числі Держпраці та ДПС, щодо реалізації спільних заходів, спрямованих на стимулювання роботодавців та працівників до переходу від неформальних до задекларованих трудових відносин.

29 червня 2021 року начальник Головного управління Держпраці в Одеській області Сергій Байдюк взяв участь у засіданні колегії ОДА, яка відбулася під головуванням голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Гриневецького.

Начальником Головного управління було поінформовано членів колегії про заходи щодо запобігання використанню незадекларованої праці та зниження її рівня, наслідки та розміри штрафів для роботодавців при виявленні порушень чинного законодавства України, а також про початок кампанії, проведення якої заплановано з 01.07.2021 року. Було наголошено та привернуто увагу на недопущення використання незадекларованої праці.

Пресс-служба Головного управління
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік