Урочисте вручення стипендій міського голови обдарованим дітям шкільного віку міста Білгорода-Дністровського


31.05.2024 14:05 106

31 травня на площі біля будівлі міської ради пройшла церемонія вручення стипендій Білгород-Дністровського міського голови дітям, які досягли значних успіхів у навчанні, науці, творчості та спорті.

Після патріотичного флешмобу «Україна – це ми» від Зразкового ансамблю народного танцю «Барвінок» Міського Центру дитячої творчості, міський голова Віталій Граждан вручив посвідчення стипендіатів обдарованим дітям міста.

Номінація «Олімпіади та інтелектуальні конкурси»

Рустам Гаврик навчається в ліцеї «Лідер» з вересня 2018 року. За цей час показав себе цілеспрямованим, відповідальним, дисциплінованим, талановитим. Рустам всебічно розвинена особистість. Йому легко дається навчання, він відмінник. Основні його захоплення – це історія, математика, англійська мова, правознавство, природничі науки.

Станіслав Сліпченко навчається у ЗЗСО№3. Дисциплінований, цілеспрямований, працелюбний учень зі здібностями до наук. Протягом навчання у школі брав активну участь у олімпіадах з усіх предметів і щорічно ставав переможцем міських та обласних етапів. А в цьому році Станіслав став переможцем III всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Комп’ютерна інженерія».

Номінація «Лідер самоврядування навчального закладу»

Дмитро Стопкевич навчається в ЗЗСО №7 в 9 класі. Дмитро президент учнівського самоврядування школи. Він вміє згуртувати коло себе актив та повести за собою велику кількість однодумців. Вміє спланувати та організувати роботу учнівського самоврядування. Очолює волонтерський рух серед учнів.

Номінація «Хореографічне мистецтво»

Анастасія Гафенко учениця ліцею «Лідер», а з 2012 року учасниця Народного ансамблю сучасного танцю «Модерн данс» комунальної установи «Білгород-Дністровський Центр культури та дозвілля». Анастасія є провідною виконавицею ансамблю, виконує головні партії хореографічних полотен, є зразком для інших учасниць танцювального колективу. Завдяки своєму потужному потенціалу з успіхом реалізовує свої можливості.

Номінація «Драматичне мистецтво»

Аміна Цибік є вихованкою зразкової музично-драматичної студії «Теремок» Центру дитячої творчості з 2014 року. Навіть у непростих умовах карантину та воєнного часу досягла чималих успіхів. Перемогу талановитій вихованці було присуджено на багатьох престижних міжнародних та всеукраїнських конкурсах.

Номінація «Образотворче мистецтво»

Стелла Крамаренко - вихованка Зразкової студії образотворчого мистецтва «Чарівна палітра» Міського Центру дитячої творчості. Стелла – талановита юна художниця, в якої добре розвинута творча фантазія. Вона старанно ставиться до виконання творчих завдань та активно бере участь у міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних творчих конкурсах та фестивалях.

Номінація «Музичне мистецтво»

Аліса Булгакова – учениця 6 класу школи мистецтв імені Л. Гінзбург. Кожний концертний виступ Аліси відрізняється емоційною різноманітністю, професійною грамотністю. Протягом навчання у музичній школі неодноразово ставала лауреатом різноманітних конкурсів та фестивалів. До навчання ставиться сумлінно, з великою зацікавленістю, виявляє творче мислення.

Номінація «Вокальне мистецтво»

Галина Базюк - солістка студії сучасної пісні «Час мріяти» Міського Центру дитячої творчості. Займається у студії з 2019 року. За цей час Галина неодноразово брала участь у різноманітних обласних, Всеукраїнських, Міжнародних конкурсах вокально-естрадного співу, де виборювала призові місця й отримувала найвищі оцінки професійного журі та нагороди. Кожний святковий концерт Галина виконує різноманітні пісні зі свого репертуару, заохочуючи глядачів до взаємного співу.

Номінація «Особлива дитина»

Кароліна Тимошенко навчається в ЗЗСО №3 та є вихованкою міського Центру дитячої творчості. Протягом двох років Кароліна займається в гуртку «Природа і малюнок» еколого-натуралістичного відділу. Виявила себе старанною вихованкою, яка має особливе ставлення до образотворчого мистецтва. Активно бере участь у міських, обласних, всеукраїнських конкурсах і має перемоги в них.

Іванна Ковзун - вихованка дитячо-юнацької спортивної школи. Вже 7 років займається на відділенні спортивної акробатики. За цей час Іванна стала дворазовою чемпіонкою Одеської області та неодноразово ставала переможницею та призеркою всеукраїнських та міжнародних змагань. Має спортивний розряд Кандидат у Майстри спорту України

Номінація «Спорт». Досягнення в особистих видах спорту

Нікіта Баталін - вихованець спортивного клубу «Тайфун». Займається дзюдо з 4-х років. Нікіта – чемпіон та призер всеукраїнських та міжнародних змагань з дзюдо. Член збірної України. Бере участь у показових виступах та судить змагання внутрішніх турнірів.

Любов Карауш - вихованка спортивного клубу «Ріно». Заняття єдиноборствами є великою та невід’ємною частиною виховання Любові. На тренуваннях вона працьовита, цілеспрямована, завжди готова зробити більше за інших заради високих результатів. У 2021 році Любов була прийнята до складу національної юнацької збірної ММА та представляє нашу країну на міжнародній арені.

Номінація «Спорт». Досягнення в командних видах спорту

Кіріл Холостенко – учень ЗЗСО №3 та вихованець відділення спортивної акробатики дитячо-юнацької спортивної школи з 2016 року. Має спортивний розряд «Кандидат у Майстри спорту України». Дворазовий чемпіон Одеської області. Неодноразовий переможець і призер всеукраїнських та міжнародних змагань.

Крім того, міський голова привітав стипендіатів Одеської обласної ради: Катерину Носаченко, Єгора Малиновського, Анастасію Гаврилуцу.

Грамотою міського голови за самовіддану та плідну працю, високу педагогічну майстерність та за значні здобутки у справі навчання і виховання підростаючого покоління нагороджена Ніна Вікторівна Ексаревська, керівник гуртка «Природа і творчість» міського Центру дитячої творчості.

Грамотою міського голови за професійну майстерність, за любов до своєї справи та творчу роботу з дитиною з особливими освітніми потребами нагороджена Сперженко Тетяна Леонідівна, асистент вчителя Ліцею №1.

Вручення грамоти.

Грамотами міського голови за самовіддану та плідну працю, високу педагогічну майстерність та значні здобутки у справі виховання підростаючого покоління нагороджені Ломаченко Тетяна Михайлівна, Прокопенко Світлана Миколаївна, тренери-викладачі дитячо-юнацької спортивної школи.

За підсумками проведення першого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024», на підставі протоколу спільного засідання організаційного комітету та фахового журі, Дипломом ІІ ступеня нагороджена вчителька Гімназії №2 міста Білгорода-Дністровського Протуренко Неля Афанасіївна у номінації «Образотворче мистецтво».

За ініціативи міського голови Віталія Вікторовича Граждана другий рік поспіль переможці всеукраїнського конкурсу «Учитель року» відзначені іменними Сертифікатами.

Церемонія завершилася спільним фото.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік