Урок реального трудового життя


12.10.2021 14:18 12

Людина, якою Вам судилося стати –

це тільки та людина, якою Ви самі вирішите стати

Ральф Голдо Емерсон

Щорічно перед випускниками шкіл України постає питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «До якого закладу вступити?», «Які іспити складати?» та інші питання, що хвилюють не тільки дітей, а й їх батьків. В сучасних умовах розвитку ринкових відносин в Україні, ринку праці, нових форм власності, безробіття і конкуренції, своєчасний і обґрунтований вибір молоддю професії, навчального закладу, набуває все більшого економічного і соціального значення.

З 5 по 8 жовтня 2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Валентина Касаткіна-Белікчі відвідала Миколаївську ЗЗСО в Сергіївській ОТГ та Білгород-Дністровський ліцей «Пріоритет». Це одні з небагатьох навчальних закладів району, вчителі яких вакцинувалися і цим забезпечили повноцінну роботу навчального закладу.

Спеціаліст ЦЗ розповіла майбутнім випускникам щодо послуг ЦЗ для школярів, обговорили важливість вибору професії, формулу вибору «Хочу.Можу.Треба», а також пройшли психологічне тестування.

Служба зайнятості прикладає максимум зусиль, щоб, не зважаючи на непрості часи та ускладнення в навчальному процесі через пандемію, надати якомога більше профорієнтаційних послуг майбутнім випускникам та забезпечити впевненість у виборі своєї майбутньої професійної діяльності.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік