Увага – грант для малого та середнього бізнесу!


14.01.2022 10:06 150

Українські підприємці можуть отримати грант до 50 000 EUR на розробку кліматичних інновацій, екологічних технологій, що зменшують викиди парникових газів та підвищують ефективність споживання енергії.

Взяти участь у грантовому конкурсі можуть компанії малого та середнього бізнесу, які впроваджують або розробляють дружні до довкілля технології, є зареєстрованою юридичною особою (приватною компанією) на території України, здійснюють свою діяльність щонайменше 1 рік до подачі заявки і готові до співфінансування у розмірі щонайменше 25% від суми гранту.

У 2021 році 6 українських компаній отримали Ваучери на загальну суму майже 240 000 євро та вже впроваджують «зелені» інновації у своєму бізнесі. Серед переможців минулого року, є панелі із переробленого пластику для інтер’єрів, сільськогосподарські безпілотники, сталі житлові комплекси, нові технології очищення стоків та інше. Кліматичні Ваучери, отримали, зокрема, такі компанії як The Good Plastic Company», Архітектурна студія «Екодар», провідний виробник дріжджів в Україні компанія «Ензим», компанія «Домініон» та компанія «Віва Вікторія».

Запрошуємо на відкриття 2 хвилі «Кліматичних Інноваційних Ваучерів» всіх охочих інтегрувати кліматичні рішення у свій бізнес та приєднатися до когорти «зелених» інноваторів!

Подія пройде у онлайн та офлайн форматах 17 січня 2022 року о 17.00. Реєстрація обов’язкова за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe-XuiTme1hp3MxnskjWqOgTug_lmkiEzuplAZibESR9-Hb6Q/viewform

Подати заявку на отримання гранту можна до 28 лютого 2022 року. З деталями проєкту та умовами участі можна ознайомитися на сайті: https://climate.biz/.

***

Проєкт «Кліматичні Інноваційні Ваучери» є компонентом програми ЄБРР «Центр трансферу технологій та фінансів у сфері зміни клімату» (FINTECC), що підтримується ЄС у рамках ініціативи EU4CLIMATE. У 2017 році Україна стала першою країною, яка скористалася запропонованою ЄБРР схемою інноваційних ваучерів.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік