В 44 рази зросла ціна лота щодо оренди земельної ділянки у Білгороді-Дністровському в ході електронних торгів


12.01.2022 16:53 47

Відповідно до рішення Білгород-Дністровської міської ради від 25 листопада 2022 року №444-VIII, 12 січня були проведені земельні торги (у формі електронного аукціону) з передачі в користування (оренда) на конкурентних засадах земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. Перемоги,2/1, що знаходиться у власності територіальної громади міста Білгорода-Дністровського.

Як зазначив міський голова Віталій Граждан: «Аукціон, що відбувся сьогодні, на право оренди земельної ділянки комунальної власності Білгород-Дністровської міської територіальної громади, довів ефективність проведення таких торгів, а саме головне – раціональне управління земельними ресурсами громади.

Завдячуючи даному аукціону, який пройшов на майданчику електронної системи «Prozorro.Sale», ціну лота вдалось підняти в 44 рази, а щорічна плата, яка буде надходити до бюджету міста, становитиме 667,2 тисяч гривень + ПДВ.

Ми плануємо й надалі проводити подібні аукціони, зробивши цей процес максимально прозорим та ефективним для міста».


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік