В Білгороді-Дністровському розпочато загальноміську акцію «Чисте місто починається з тебе»


23.05.2023 15:12 187

Для участі в акції, мешканцям Білгорода-Дністровського необхідно надіслати на електронну адресу bd_vvp@ukr.net фото або коротке відео «до» та «після» прибирання, де видно чистоту території, її трансформація (видозміни).

Кожне фото та відео має бути супроводжене коротким описом, у якому має бути вказана адреса місця прибирання та виконання дій, після чого матеріали завантажать на Telegram-канал «Аккерман офіційний» (https://t.me/AkkermanOfficial) та сторінки у соціальних мережах з використанням хештегу #ЧистеМістоПочинаєтьсяЗТебе.

Переможців оцінюватимуть в трьох номінаціях:

«Найкращий двір» для багатоквартирних будинків;

«Найчистіша вулиця» для приватного сектора;

«Найкращий вигляд території» для офісів та установ.

Переможцям акції буде вручено по 3 сертифікати на отримання грошової винагороди розміром у 6 тис. грн., 2 тис. грн.. та 1 тис. грн. по кожній з номінацій.

Визначення переможців буде здійснюватися на основі критеріїв, таких як загальний стан території, розташування смітників, наявність комфортних умов для відпочинку, естетичний вигляд зеленої зони, квітників тощо.

Акція відкрита для всіх мешканців міста Білгород-Дністровський, та триватиме до 26 червня 2023 року. Переможці акції будуть оголошені на Telegram-каналі «Аккерман офіційний» (https://t.me/AkkermanOfficial).


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік