В Білгород-Дністровському шахово-шашковому клубі відбувся турнір «Зимовий Гамбіт - 2022»


31.01.2022 15:30 223

Впродовж 29 та 30 січня, в шахово-шашковому клубі міської комунальної установи «Спорт для всіх», пройшов дитячий кваліфікаційний шаховий турнір «Зимовий Гамбіт-2022».

У турнірі взяли участь 23 юних шахісти Білгорода-Дністровського. Ігри проходили за швейцарською системою у 9 турів з контролем часу 10+5 та обов’язковим записом партії.

Серед хлопців, в запеклій боротьбі після 7 турів, переможцем турніру став Нікіта Хлівний. Серед дівчат, в останньому турі програла фаворитка турніру Анастасія Кубищенко, а її суперниця Кащі Ясмін, навпаки виграла та наздогнала Анастасію за здобутими очками. Доля першого місця вирішилась завдяки додатковим показникам, які кращими були у Анастасії.

Таким чином:

в номінації «За кращу партію турніру» був нагороджений Радченко Андрій - дуже творчий та талановитий шахіст.

В номінації «Дівчата»:

1 місце – Кубищенко Анастасія

2 місце – Кащі Ясмін

3 місце – Прусова Яна

В номінації «Шахові таланти» до 10 років:

1 місце – Антонов Ілля

2 місце – Зінчук Олександр

3 місце – Корнієнко Кирило

В номінації «Юніори» до 16 років:

1 місце – Хлівний Нікіта

2 місце – Левченко Валерій

3 місце – Журбенко Єгор

Комунальна установа «Спорт для всіх» висловлює подяку директору дитячої шахової академії Олексію Панфілову, який виступив головним суддею турніру.

Також, комунальна установа «Спорт для всіх» завдячує спонсорам турніру – керівництву колективного підприємства «Білгород-Дністровська підрядно-спеціалізована госпрозрахункова ремонтно-будівельна дільниця» Кащі Василю Георгійовичу та Кащі Ігорю Васильовичу.

Всі переможці та призери були нагороджені цінними подарунками у вигляді сучасних шахових книг, ексклюзивними кубками та медалями, грамотами та солодкими подарунками.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік