В липні в бібліотеках Білгорода-Дністровського не сумують


06.07.2023 14:25 130

Літні розваги в бібліотеках продовжуються. Разом з бібліотекарями діти плідно і змістовно проводять своє дозвілля. Бібліотекарі КУ «Публічна бібліотека Білгород-Дністровської міської територіальної громади продовжують дивувати цікавою інформацією, зачарувати книгами, стимулювати дитячу фантазію і творчість. Зокрема, низка антистресових майстер-класів «Заморочки з папером» пройшли в культурно-освітньому медіа-центрі бібліотеки по вулиці Перемоги та у відділі обслуговування дітей та юнацтва Публічної бібліотеки. Під час заходів юні читачі активно спілкуються зі своїми однолітками, розкривають свої можливості та приховані таланти, відпочивають та розвиваються.

Бібліотека-філія ім. Лесі Українки в рамках дії інформаційно-розважального проєкту «Дитячий простір» продовжує знайомство з дитячою літературою за межами бібліотеки. В дитячому садочку для дітлахів дошкільного віку відбулося цікаве знайомство з казками української письменниці Зірки Мензатюк. Малят познайомили з книжкою «Казочки-куцохвостики». Ця книжка здобула титул «Книжка року-2006» у номінації «Дитяче свято» і 3-тю премію київського ярмарку «Книжковий світ-2006» у номінації «Краща дитяча книга». Бібліотекар прочитала вголос казки: «Сім днів», «Як пальці посварилися», «Усмішка». Потім обговорили з дітьми, хто з героїв вчиняв добрі вчинки, а хто погані. Та як в майбутньому стати доброю, дружньою, досвідченою особистістю.

Літо з бібліотекою проходить змістовно та цікаво! Якщо дітлахам сумно та нема чим зайнятися - бібліотекарі завжди знайдуть чим розважити!
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік