Варіативні програми освітнього процесу в ЗДО міста


22.02.2024 12:07 39

20 лютого 2024 року відбувся методичний воркшоп «Варіативні складові змісту освітнього процесу дошкільної освіти міста відповідно до вимог Державного стандарту – Базового компонента дошкільної освіти».

У ході засідання консультант центру професійного розвитку педагогічних працівників Майя Іванова розповіла, що одним із нагальних завдань дошкільного навчального закладу є забезпечення якості дошкільної освіти відповідно до запитів держави, суспільства і батьків. У сучасних програмах виховання визначається спрямованість освітнього процесу розвитку та навчання дошкільників. Проаналізувала використання освітніх програм у ЗДО міста та надала окремі рекомендації.

Вихователь-методист ЗДО №1 Майя Шестак акцентувала увагу учасників заходу на сучасному програмово-методичному забезпечені освітнього процесу в ЗДО, яке представлене Базовим компонентом дошкільної освіти, програмами та методичними рекомендаціями до їхньої реалізації.

Вихователь-методист ЗДО №7 Олена Скрильова поділилася досвідом роботи щодо сучасних підходів організації методичної роботи в дошкільних закладах. Наголосила на активізації пошуково-дослідницької діяльності та науково-теоретичній підготовці вихователів.

Вихователь-методист ЗДО №8 Ольга Муль розповіла про організацію безпечного освітнього середовища. Надала практичні матеріали для використання в роботі учасниками освітнього процесу.

Педагоги заходу отримали сучасні методичні поради щодо забезпечення освітнього процесу у дошкільних закладах освіти, відповідно до реалій сьогодення.
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік