Вдале працевлаштування після професійного навчання


13.07.2023 15:04 63

У зв’язку з постійними змінами на ринку праці, економічною ситуацією, послуга професійне навчання за сприяння державної служби зайнятості, які ніколи, стає пріоритетною та актуальною для наших клієнтів.

У червні минулого року до Білгород-Дністровської філії Одеського обласного центру зайнятості звернулася Анастасія, яка відразу виявила бажання пройти навчання за професією «оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». У жовтні 2022 року вона приступила до навчання, яке проходило у форматі онлайн. Дівчина з вдячністю згадує роботу висококваліфікованих викладачів Одеського центру професійно-технічної освіти. Процес навчання був доволі складним, але завдяки наполегливості та цілеспрямованості вона досягла мети. Наприкінці травня 2023 року Анастасія успішно склала іспити та отримала свідоцтво державного зразка за бажаною професією. А вже у червні наша клієнтка була працевлаштована за посадою «фахівець з інформаційних технологій» у Одеську фірму.

Після проходження професійного навчання змінився кар’єрний шлях ще одної нашої клієнтки - Катерини. Архітектор за освітою, вона мріяла «проектувати» не будинки, а одяг. У вересні 2022 року дівчина розпочала навчання за професією «кравець». Вона із задоволенням згадує роботу викладачів та чудово обладнані майстерні. Процес навчання був тривалим та захоплюючим, завершився він у червні 2023 року. Наразі дівчина має діючий ФОП та зараз займається улюбленою справою.

Нагадуємо, що кожний хто бажає змінити свій професійний шлях може за допомогою фахівців служби зайнятості обрати затребувану професію, отримати сертифікати на навчання та змінити своє життя на краще.
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік