Відео-лекторій «Патронат - швидка сімейна допомога»


18.05.2023 16:35 12

Сьогодні спільними зусиллями Білгород-Дністровського міського центру соціальних служб та Білгород-Дністровської філії Одеського обласного центру зайнятості організовано захід у форматі відео-лекторію «Патронат - швидка сімейна допомога» для осіб, що знаходяться в активному пошуку роботи та є зареєстрованими в центрі зайнятості.

Фахівці із соціальної роботи Діана Базіленко та Анна Гложик проінформували громадян про нову унікальну для України професію – патронатний вихователь. Головне завдання патронату – забезпечити дитині професійний сімейний догляд і виховання на період подолання її батьками складних життєвих обставин (на термін від 3 до 6 місяців), що спричинили влаштування дитини в патронат чи пошук для неї нової родини. Розглянуті питання щодо умов роботи, оплати праці, критерій відбору кандидатів.

Патронатний вихователь – це робота, яка стане вашим покликанням! В Україні 150 сімей патронатних вихователів вже змінили життя понад 600 дітей, серед яких є і мешканці нашої громади. Приєднуйся до професійної спільноти! Стань патронатним вихователем!

За більш детальною інформацією чекаємо саме на вас в Білгород-Дністровському міському центрі соціальних служб за адресою: вул. Олімпійська,25.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік