Вихованці Білгород-Дністровського міського Центру дитячої творчості – переможці фестивалю «Джерело надії»


04.05.2022 15:48 6

Одинадцятий раз у межах проєкту «Тижні добрих справ» місто Подільськ ініціює проведення Одеського обласного фестивалю-конкурсу «Джерело надії».

Другий рік поспіль у фестивалі беруть активну участь вихованці гуртка «Особлива майстерня» Білгород-Дністровського Центру дитячої творчості (керівник Малиновська Р.А.). Цьогоріч у наших особливих творців гарний результат.

2 травня в Центрі дитячої творчості відбулось урочисте нагородження призерів ХІ фестивалю-конкурсу для людей з інвалідністю «Джерело надії».

I місце у номінації «Інструментальне виконання» посів Малиновський Єгор, у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» - Вовк Андрій.

II місце у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» посіла Бурмич Тетяна; III місце у цій же номінації - Кудрявченко Тимофій, Данілік Анна і Захарова Олександра.

Управління освіти міської ради зазначає, що регіональний відкритий багатожанровий фестиваль-конкурс «Джерело надії-2022» для дітей та дорослих з інвалідністю проводиться з метою виявлення і підтримки творчих людей з функціональними обмеженнями, створення мистецької платформи для їх реалізації та розвитку, сприяння самоствердженню та інтеграції в суспільство, а також створення умов реалізації їх творчих здібностей, реалізації прав на самовизначення, привернення уваги громадськості до проблеми людей з особливими потребами.

Минулого року фестиваль вийшов на новий рівень завдяки онлайн формату. У конкурсній програмі фестивалю взяли участь конкурсанти не тільки з Одеської області, а й з усієї України. Цьогоріч це вже ХІ-й фестиваль талантів серед людей з інвалідністю, який відбувся дистанційно.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік