Виважені рішення Білгород-Дністровської комісії з питань захисту прав дитини


19.10.2021 15:54 17

На минулому тижні під головуванням директорки Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради Діни Базіленко за участю керівників структурних підрозділів відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Білгород-Дністровської міської ради.

Діна Базіленко зазначила, що захистити кожну дитину - основне завдання органу опіки та піклування. Виховання дитини має спрямовуватися на розвиток її особистості, поваги до прав, свобод людини і громадянина, мови, національних історичних і культурних цінностей українського та інших народів, підготовку дитини до свідомого життя у суспільстві в дусі взаєморозуміння, миру, милосердя. Повний і всебічний розвиток особистості дитини, створення необхідних умов для реалізації та захисту прав і свобод – пріоритетне завдання будь-якої сучасної демократичної та правової держави.

З метою захисту прав та законних інтересів дітей на комісії було розглянуто 8 питань, в тому числі заяви батьків, а саме:

- визначення способу участі батька у спілкуванні з дитиною;

- позбавлення батьківських прав одного з батьків по відношенню до дитини;

- про стан виконання особою батьківських обов’язків по відношенню до дитини.

Також розглянуто ряд питань щодо захисту житлових та майнових прав дітей, зокрема, вжиття заходів по збереженню майна дитини-сироти, про надання дозволу неповнолітньому на придбання на його користь нежитлової будівлі за згодою батьків.

Розглянуті клопотання Білгород-Дністровського міського центру соціальних служб щодо зняття сімей з соціального супроводу та постановку сімей під соціальний супровід.

За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік